Ütücü Kuru Temizleme

ütücü kuru temizleme ütücülogoSORUMLUK

Çevre Dostu Bir Kuru Temizleme

  • Home -
  • Hakkımızda

Hakkımızda

ÜTÜCÜ,  gelişime ve yeniliklere açık yönetim yapısına sahip olup, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından  takdir edilen bir marka olma özelliğini taşımaktadır.

Hedefimiz şube ağımızı Tüm Türkiye de  oluşturmak ve kurumsal kimliğimizi tüm şubelerimize  benimsetmek.
Müşteri hizmetleri  ve üretim  altyapımızı sürekli geliştirmek.
Sektörümüzle bağlantılı yeni iş alanları ve kültürü geliştirmek, elbise ve tekstil temizliği alanında  ilklere imza atarak alışkanlıkları yeniden şekillendirmek.

 

Hizmet kalitemiz doğrultusunda, verimlilik ve çevresel nitelikleri ile tanınan en son temizlik teknolojilerini ve tekniklerini uygulamak için sürekli yenilikler yapıyoruz. 
ÜTÜCÜ olarak, çevrenin herkesin endişesi olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle çalışanlarımız arasında bu konular hakkında farkındalık yaratıyoruz.

Misyon

Sürekli Kaliteli ve hızlı hizmet vermek, · Sistemli çalışarak müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, · Şube sayısını artırmak, gelişmiş ütü ve kuru temizleme sistemleriyle donatmak, · Toplumun ütü ve kuru temizleme alışkanlıklarını değiştirmek, · Ütü, Yıkama ve kuru temizleme alanlarında yeniliklere imza atmaktır.

Vizyon

ÜTÜCÜ ; gelişen Türkiye’de sektöründe ilklere imza atarak alışkanlıkları yeniden şekillendiren ve çevreye duyarlı bir marka olmak.

Tanıtım Videosu